Area 51 [Eng] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Area 51

Inevitable Entertainment ( producent )
Midway Games ( wydawca )
Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )
gry akcji ( FPS )
25 kwietnia 2005 ( światowa data premiery )
27 maja 2005 ( data wydania w Polsce )
27 maja 2005 ( Europejska data premiery ) (PAL)
25 kwietnia 2005 ( data premiery w USA ) (NTSC)
PS2 zobacz na: GCNPCXBX
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet liczba graczy: 1-16
wymagania wiekowe: 18+
wykorzystuje: karta pamięci, Network Adaptor
Shooter FPP utrzymany w klimacie horroru z naciskiem na akcje. Gra oparta jest luzno na dość dobrym celowniczku z 1996 roku, który ukazał się na PC, automatach i platformie Sega Saturn.

Area 51 jest pierwszoosobową grą akcji, której fabuła związana jest z tajemniczą Strefą 51 zlokalizowaną na pustynnym obszarze w Nevadzie, gdzie zaobserwowano dziwne światła i domniemane niezidentyfikowane obiekty latające.

Pewnego dnia armia amerykańska straciła łączność z laboratorium. Ethan Cole, specjalista od niebezpiecznych materiałów pochodzenia organicznego i dowódca niewielkiego oddziału sił specjalnych, zostaje wyznaczony do zbadania kompleksu. Po dotarciu do celu okazuje się, że w bazie wybuchła niespotykana epidemia, która przeobraża zainfekowane osoby w straszliwe monstra. Zadaniem gracza jest niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się tego groźnego wirusa oraz rozwikłanie wielu podejrzanych spraw, w tym związanych z rządem USA.

Ważnym ogniwem programu są jednostki w nim występujące. Studio Stan Winston, znane m.in. z kreacji „głównych bohaterów” w takich filmach jak Jurassic Park oraz Predator, na potrzeby Area 51 stworzyło kilka rodzajów wymyślnych potworów. Od najprostszych małych, szarych ludzików z dużymi, wyłupiastymi oczyma, po ogromne monstra z czterema kończynami – producenci gwarantują w tej materii naprawdę spore zróżnicowanie. Pomocne w walce z tymi stworzeniami okazać mogą się różne narzędzia służące do zabijania (są to bronie pochodzenia zarówno ziemskiego jak i pozaziemskiego, a łącznie jest ich ponad trzydzieści). Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość celowego zarażania się wirusem i transformacji w dziwne stworzenie. Użytkownik zdobywając odpowiednią ilość niezbędnych mutagenów, może przeobrazić się na pewien czas w istotę, cechującą się szeregiem unikalnych umiejętności i zdolności (np. zabójcza skuteczność).

Na kampanię w trybie singleplayer składa się dwanaście potężnych poziomów. Przechodząc kolejne etapy, grający w Area 51 zwiedzi niemalże wszystkie zakamarki tajemniczego kompleksu. Twórcy nie zapomnieli również o grze wieloosobowej, w której wyróżnia się następujące tryby rozgrywki: „Deathmatch”, „Team Deathmatch”, „Capture the Flag” oraz „Humans vs. Alien Mutant Team Deathmatch”.

Istotną zaletą omawianej produkcji jest sugestywna oprawa wizualna. Liczne mroczne scenerie, wspaniale wymodelowane postacie, realistyczne animacje, a także wysokiej jakości renderowane przerywniki filmowe mogą się spodobać nawet najbardziej wymagającemu graczowi.

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3271
http://images5.gry-online.pl/Galeria/Galeria/2616187.jpg
http://images5.gry-online.pl/Galeria/Galeria/2616156.jpg
http://images5.gry-online.pl/Galeria/Galeria/2616125.jpg
http://images5.gry-online.pl/Galeria/Galeria/2616093.jpg

Release Date: April 25, 2005
Platform: PS2
Genre: Shooter
Folder Size: 2.0 GB
ISO Size Uncompressed: 3.5 GB
Number of Files: 2

Unrar

Burn ISO and load with Magic Swap OR Mod-Chip

OR

Copy ISO to HDD using Winhiip and load with HDLoader or OpenPS2Loader

Tested and working on HDLoader 8B

Rozmiar: 1.89 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop