Army of Two: The 40th Day torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Army of Two: The 40th Day

producent: EA Games
wydawca: Electronic Arts Inc.
kategoria: gry akcji / TPP

daty premiery:
Świat: 12 stycznia 2010
Polska: 15 stycznia 2010
Europa: 15 stycznia 2010
USA: 12 stycznia 2010

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi
liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 18+
wykorzystuje: karta pamięci 32 MB

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=7995
http://i33.tinypic.com/1z6a79z.jpg

Army of Two: The 40th Day to druga odsłona ciekawie zrealizowanej strzelaniny i pierwsza na PSP, w której nacisk położony został przede wszystkim na przedstawienie wyjątkowego poziomu współpracy pomiędzy dwoma najemnikami. Program został wyprodukowany przez studio EA Montreal oraz wydany przez koncern Electronic Arts.

Głównymi bohaterami programu ponownie są Rios i Salem. Tym razem akcja produkcji osadzona została w targanym katastrofami Szanghaju. W samym epicentrum wydarzeń znaleźli się oczywiście protagoniści, którzy w obliczu nowej sytuacji zdecydowali się na zakasanie rękawów i podjęcie wyzwania, jakim jest odkrycie sekretu tytułowego 40 Dnia oraz wydostanie się ze zrujnowanego, chińskiego miasta.

W The 40th Day twórcy kontynuują i rozbudowują idee zaprezentowane nam po raz pierwszy w marcu 2008 roku. Produkcja w dalszym ciągu pozostaje więc strzelaniną kładącą szczególny nacisk na współpracę pomiędzy dwoma bohaterami. Stąd też najwięcej emocji dostarcza ona tym osobom, które decydują się na wybranie trybu kooperacji, w którym wspólnie z kolegą podejmują próbę rozprawienia się z przeciwnikami. Aby zmagania były jeszcze efektowniejsze, powiększeniu uległ arsenał ruchów Riosa i Salema o kilka nowych, ciekawych umiejętności.

Gra charakteryzuje się ładną oprawą graficzną, choć nie jest to oczywiście poziom najnowszej generacji stacjonarnych konsol.

Rozmiar: 578.58 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop