Dead Rising Chop Till You Drop torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Dead Rising Chop Till You Drop

Capcom ( producent )
Capcom ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )
gry akcji ( TPP )
24 lutego 2009 ( światowa data premiery )
06 marca 2009 ( data wydania w Polsce )
27 lutego 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
24 lutego 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)
Wii
tryb gry: single player
wymagania wiekowe: 18+

Opis :
Remake jednej z ciekawszych gier, jakie pojawiły się na konsoli Xbox 360 w pierwszym okresie jej rynkowego bytu. Nowa wersja powstała z myślą o Wii i nadal jest wyśmienitą propozycją dla fanów walki z żywymi trupami.
Dead Rising: Chop Till You Drop jest tytułem zaliczającym się do popularnego gatunku survival horrorów, stworzonym przez twórców sagi Resident Evil. Mamy tu do czynienia z konwersją hitu z konsoli Xbox 360, wydanego w roku 2006.
Wcielamy się w postać Franka Westa, fotoreportera, który w ciągu 72 godzin ma szansę na zrealizowanie najważniejszego materiału w swojej karierze. Akcja toczy się w małym miasteczku Willamette, a dokładnie w jednym z tamtejszych centrów handlowych, opanowanym przez hordy zombie. Frank musi uratować uwięzionych tam ludzi i uważać, aby samemu nie odnieść ran. W tym celu posługuje się swoimi naturalnymi zdolnościami, czyli sprytem oraz szybkim reagowaniem na zbliżające się zagrożenie. Nasz bohater zdany jest sam na siebie i niestety nie dysponuje arsenałem broni ciężkiej. Musi chwytać się więc wszystkiego co jest w pobliżu, gdyż otoczenie jest bardzo interaktywne – Frank korzysta więc z desek, pił spalinowych, kijów baseballowych etc. Gracz musi pamiętać o wskaźniku zdrowia, który uzupełnia się poprzez jedzenie i picie na stoiskach spożywczych. Bardzo istotne jest również robienie zdjęć, gdyż za wyjątkowo dobre fotografie otrzymuje się atrakcyjne bonusy.
W stosunku do wersji z Xboksa 360 zaszły pewne zmiany w oprawie wizualnej. Grafika została dostosowana do możliwości technicznych konsoli Wii i jest napędzana przez silnik, zapożyczony z czwartej części Resident Evil.

Rozmiar: 4.38 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop