Def Jam: Fight for NY – The Takeover torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Def Jam FFNY The Takeover.CSO.RAR

Def Jam: Fight for NY: The Takeover

producent: EA Games
wydawca: Electronic Arts Inc.
kategoria: zręcznościowe / walki

Data Premiery:
Europa: 01 września 2006
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 28 sierpnia 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi | liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 18+

nośnik: 1 UMD

Wykorzystuje:
karta pamięci 32 MB.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4425

Opis Gry

Def Jam: Fight for NY: The Takeover to najmłodszy członek rodziny brutalnych walk w rytmie hip-hopu, dostępnych do tej pory wyłącznie na konsolach stacjonarnych, tym razem przygotowany z myślą o posiadaczach PlayStation Portable. Idea rozgrywki, czyli fizyczna konfrontacja gwiazd hip-hopu, pozostała nie zmieniona, fabuła gry przenosi nas jednak do okresu przed wydarzeniami znanymi z Def Jam: Vendetta. Dowiadujemy się z niej m.in. w jaki sposób D-Mob wspiął się na szczyt i zaczął rządzić podziemnym światkiem Nowego Jorku.

Na rozgrywkę składa się szereg walk o rosnącym stopniu trudności, przetykanych przerywnikami filmowymi. Walki odbywają się m.in. w barach, klubach nocnych czy parkingach, a w lokacjach tych znajdujemy szereg interaktywnych elementów, które możemy wykorzystać do odniesienia zwycięstwa. Przeciwnika możemy na przykład przyprzeć do filaru bądź też popchnąć go w otaczający nas tłum widzów, którzy skutecznie przytrzymają na moment naszego oponenta. W grze zawarto 20 aren znanych z Def Jam: Fight for NY plus lokacje przygotowane specjalnie na potrzeby wersji PSP. W rolach zawodników ponownie wystąpili doskonale rozpoznawani reprezentanci nurtu hip-hop, m.in. Busta Rhymes, Lil' Kim, Sean Paul czy Snoop Dogg, w sumie ponad 40 osób. Możemy również stworzyć własnego zawodnika i wyposażyć go w różnorodne gadżety, chociażby ubrania marki Ecko, Rocawear czy Sean John.

Def Jam: Fight for NY: The Takeover podobnie jak swój pierwowzór oferuje 5 stylów walki – kickboxing, wrestling, street fighting, martial arts i submissions. Oprócz walki na gołe pięści możemy także wykorzystać w roli broni różnorodne obiekty podtykane nam przez widzów, na przykład kij baseballowy, który oprócz swoich ofensywnych właściwości uniemożliwia przeciwnikowi wykonanie niektórych technik, m.in. chwytu czy rzutu. Zaimplementowano również dość widowiskową możliwość „wspięcia” się na leżącego przeciwnika i bicia go dopóki nas nie strąci.

Twórcy gry przygotowali także szereg nowych animacji walk a także umieścili kamerę znacznie bliżej akcji, co stało się możliwe dzięki ograniczeniu ilości walczących zawodników – teraz walki odbywają się wyłącznie jeden-na-jednego. Oprócz trybu rozgrywki dla jednego gracza, gra oferuje także możliwość zmierzenia się z innymi graczami w trybie multiplayer.

Rozmiar: 477.87 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop