Donkey Kong Jungle Beat [ENG] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Producent: Nintendo

Wydawca: Nintendo

Dystrybutor: brak danych

Premiera Świat: 05 maja 2009

Premiera Polska: brak danych

Strona Domowa: wejdź »

Gatunek: Zręcznościowa

Inne Platformy: GC

WII

Donkey Kong Jungle Beat

Donkey Kong Jungle Beat to gra platformowa przygotowana z myślą o posiadaczach konsoli GameCube oaz Wii, której producentem jest Nintendo, znany z poprzednich odsłon gier z Donkey Kongiem.

W grze zamiast normalnego pada sterujemy DK Bongos. Są to bębenki stworzone specjalnie dla tej gry. Uderzenie w prawy lub lewy bębenek sprawia, że nasz bohater idzie odpowiednio w rytm naszych uderzeń w prawo lub lewo Uderzenie w oba bębny naraz powoduje skok naszego bohatera, natomiast klaśnięcie wymusza atak oraz zbieranie bananów.

Donkey Kong Jungle Beat jest typową platformówką jak to bywa w grach tego typu jednak posiada małe elementy arcade, co oznacza że aby przejść daną planszę trzeba nie tylko dotrzeć do samego jej końca, ale także osiągnąć jak najwyższy wynik punktowy. Punktami w grze są oczywiście banany które zbieramy podczas gry. Kolejnym sposobem na nabijanie punktów jest wykonanie jak największej ilości skoków bez dotknięcia ziemi, lub utraty zdrowia. Każdy poziom w grze kończony jest pojedynkiem z bossem, który nie jest zbytnio łatwy i wymaga dobrego uderzania w bębenki.

Rozmiar: 1.07 GiB

sprawdź horoskop