Fatso 2008 [DVDRip.XviD] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

produkcja: Norwegia
gatunek: Komedia
data premiery: 2008-10-17 (Świat)
Rating .: 6.8/10

reżyseria Arild Fröhlich
scenariusz Lars Gudmestad , Arild Fröhlich
muzyka Kåre Vestrheim
czas trwania: 90

Rino Hanssen ma 30 lat, jest nietkniętym kobiecą ręką prawiczkiem, nieustannie oglądającym filmy porno. Marzy mu się wielka miłość, ale Rino jest zbyt tchórzliwy, by zrealizować to marzenie. Zarabia na życie, tłumacząc z niemieckiego instrukcje obsługi i wciąż mieszka razem ze swoim ojcem. Ma tylko jednego przyjaciela: astmatycznego mądralę Fillipa. Rino zdaje sobie sprawę z tego, że jest gruby, nudny i samotny, i że jego los nigdy nie ulegnie zmianie.
Do czasu, kiedy jego ojciec wynajmuje mieszkanie dwudziestoletniej Malin. Miła, wyzwolona i zadowolona z życia dziewczyna jest czystym przeciwieństwem bohatera. Rino tym wyraźniej widzi, że jego życie jest piekłem. Dlatego podejmuje próbę zmiany swojej egzystencji, rzucając się w świat Malin. Jednak jest to z góry skazane na niepowodzenie. Ludzie nie lubią takich paskudnych facetów jak Rino.
Jest to najbardziej nieromantyczna komedia wszech czasów. Film ujawnia to wszystko, co faceci chcieliby ukryć przed kobietami, i czego one wcale nie mają ochoty poznawać.

Video Codec..: XviD
Video Format.: 2pass 946kbit/s
Video Source.: PAL 25fps
Audio Codec..: Lame MP3 VBR
Audio Format.: 130kbps 48khz 2ch
Frame Size…: 592×352

Rozmiar: 717.59 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop