Grand Slam Tennis [ENG] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Producent: EA Sports

Wydawca: Electronic Arts Inc.

Dystrybutor: Electronic Arts Polska

Premiera Świat: 08 czerwca 2009

Premiera Polska: 08 czerwca 2009

Strona Domowa: wejdź »

Gatunek: Sportowe

Inne Platformy: PS3 X360

WII

Grand Slam Tennis

Grand Slam Tennis to gra sportowa, traktująca o tenisie ziemnym. Electronic Arts po raz pierwszy wykorzystało taką tematykę w jakiejkolwiek swojej produkcji. Tytuł stawia głównie na dobrą zabawę i łatwość rozgrywki. Jak każda „sportówka” ze stajni EA, również tutaj przyjdzie nam wcielić się w skórę znanych na całym świecie tenisistów (m.in. Maria Sharapova, Serena Williams, Roger Federer czy Nova Djokovic). Ponadto istnieje możliwość stworzenia własnego zawodnika i zdefiniowania jego wyglądu. Każdego z graczy posiada swoje mocne i słabe strony.

Autorzy przygotowali dla nas rozbudowany tryb kariery, którego zwieńczeniem jest zwycięstwo w czterech Wielkich Szlemach. W trakcie rozgrywki nasz bohater stale się rozwija, z nowicjusza stając się prawdziwym mistrzem. Grand Slam Tenis jest także pierwszą grą traktującą o tenisie, w której pojawia się oficjalny turniej Wimbledon. Prócz wszystkich tych imprez, otrzymujemy również tryb treningu, podzielony na różne wyzwania.

Wpływ na zabawę, oczywiście pomijając umiejętności graczy, ma także rodzaj nawierzchni. Gracze, mimo że przypominają swoich odpowiedników z rzeczywistości, są nieproporcjonalni i bardziej przypominają karykatury. Oczywiście nie zabrakło mnogości różnych akcesoriów do wyboru – rakiet tenisowych, strojów etc. Dostępny jest też tryb multiplayer.

Rozmiar: 2.63 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop