Guitar Hero 5 (2009) [Eng] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Guitar Hero 5 (2009)

Neversoft Entertainment ( producent )
Activision Blizzard ( wydawca )
Licomp Empik Multimedia ( dystrybutor PL )
zręcznościowe ( muzyczna )
01 września 2009 ( światowa data premiery )
11 września 2009 ( data wydania w Polsce )
11 września 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
01 września 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)
360
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran liczba graczy: 1-4
wymagania wiekowe: 12+
wykorzystuje: Xbox Live

Opis :
Guitar Hero 5 to kolejna odsłona uwielbianej przez wszystkich pozycji muzycznej. Tym razem Neversoft zupełnie przemodelował grę, co zapewnia całkiem świeże podejście do gitarowego tematu.
Guitar Hero 5 na nowo określa kierunek kultowej serii. Deweloperzy z Neversoft postarali się, by sprostać największym wymaganiom fanów szarpania drutów i walenia w bębny. W ręce graczy oddano kilka innowacyjnych trybów rozgrywki, zupełnie świeżą playlistę i zestaw ulepszonych instrumentów. Wprowadzono również rzeszę pomniejszych usprawnień, które windują grę na niebagatelnie wysoki poziom. Reszta wpisuje się w kanony znane z poprzednich odsłon gitarowej sagi. Oznacza to tony muzycznej zabawy dla wszystkich miłośników ciężkiego brzmienia.
Piąta odsłona Guitar Hero umożliwia graczom dowolny wybór instrumentów wchodzących w skład zespołu. Oznacza to, że wirtualna kapela może posiadać czterech gitarzystów bądź trzech piosenkarzy i jednego basistę. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by do konsoli podpiąć kilka zestawów perkusji i wspólnie ze znajomymi urządzić prawdziwą bitwę na bębny. Nie jest to jedyna innowacja przygotowana przez deweloperów. Na podstawie licznych uwag nadesłanych przez fanów, twórcy wprowadzili do gry dwa nowe tryby: Party Play oraz RockFest. Pierwszy z nich umożliwia nam uruchomienie ścieżki dźwiękowej, która umili czas podczas innych zajęć. Jeżeli któryś z gości poczuje nieodpartą pokusę zagrania fragmentu lecącego utworu, to w każdej chwili może chwycić ulubione akcesorium i bez przeszkód przejąć rolę komputera. Dzięki RockFest zmierzymy się ze znajomymi w pięciu różnych kategoriach. Opcja ta dotyczy zarówno zabawy przez sieć jak i na podzielonym ekranie. Do dyspozycji oddano nam również ulepszoną wersję GHMusic Studio. Od teraz w tworzonych kompozycjach można umieszczać znane z Guitar Hero World Tour „band moments” oraz wyznaczać specjalne zadania.

Rozmiar: 6.40 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop