Kirby SuperStar Ultra torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Nintendo ( producent )
Nintendo ( wydawca )

zręcznościowe ( przygodowa )

22 września 2008 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
22 września 2008 ( data premiery w USA )

Kolejna część przygód sympatycznego Kirby'ego. Jak zwykle mamy tu do czynienia z połączeniem elementów przygodowych z dynamiczną akcją i wielobarwnym światem.

Kirby Super Star Ultra to nowa wersja gry z szesnastobitowej konsoli SNES. Stanowi ona właściwie zbiór kilku konkurencji, operujących na zasadach typowych dla platformówek.

Tytułowy Kirby wybiera się w podróż, aby złapać króla Dededego, który zbiegł z pożywieniem dla całej krainy. Bohater próbuje złapać złodziejaszka, przy okazji pokonując wrogów.

Kirby Super Star Ultra wzbogacony został w stosunku do oryginału o trzy mini-gry, które kontrolowane są poprzez ekran dotykowy. Jedna z nich to Kirby Card Swipe – sprawdza ona refleks gracza, który musi jak najszybciej chwycić odpowiednią kartę.

Tak jak w pozostałym częściach serii, Kirby dużo skacze, zjada wrogów i przejmuje ich moce. Korzysta także ze wsparcia swoich pomocników. Grafika została ulepszona. Kolory są żywe, a bohaterowie przypominają postacie z japońskich kreskówek. Muzyka jest wesoła i żywa.

Rozmiar: 57.56 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop