Looney Tunes ACME Arsenal torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Looney Tunes ACME Arsenal

Red Tribe ( producent )
Warner Bros Interactive ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )
zręcznościowe ( przygodowa )
09 października 2007 ( światowa data premiery )
16 stycznia 2009 ( data wydania w Polsce )
30 listopada 2007 ( Europejska data premiery ) (PAL)
09 października 2007 ( data premiery w USA ) (NTSC)
360
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran liczba graczy: 1-2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
wykorzystuje: Xbox Live

Opis :
Looney Tunes: Acme Arsenal jest grą przygodowo-zręcznościową, pozwalającą nam na spotkanie się z popularnymi kreskówkowymi bohaterami spod znaku Zwariowanych Melodii. W wirtualnej rzeczywistości pojawia się więc siedem postaci, doskonale znanych starszym i młodszym widzom – m.in. Królik Bugs, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański i Marvin Marsjanin.
Looney Tunes: Acme Arsenal jest grą przygodowo-zręcznościową, pozwalającą nam na spotkanie się z popularnymi kreskówkowymi bohaterami spod znaku Zwariowanych Melodii. W wirtualnej rzeczywistości pojawia się więc siedem postaci, doskonale znanych starszym i młodszym widzom – m.in. Królik Bugs, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański i Marvin Marsjanin. Wśród zaimplementowanych awanturników jeden jest początkowo ukryty, więc trzeba go odblokować. Oczywiście wszystkie postaci pod względem wyglądu, zachowania i głosu nie ustępują swoim telewizyjno-kinowym odpowiednikom.
Rozgrywka polega głównie na bieganiu, skakaniu, walczeniu z przeciwnikami i rozwiązywaniu zagadek. Nie brakuje również dodatkowych atrakcji w formie chociażby kierowania pojazdami. Wirtualni bohaterowie otrzymali do swojej dyspozycji mnóstwo gadżetów marki Acme Corporation, znanej przede wszystkim miłośnikom przygód Strusia Pędziwiatra i Kojota Wilusia. Podczas zabawy odwiedzamy np. starożytny Egipt, legendarny zamek Camelot, powierzchnię Marsa, Dziki Zachód i pole bitwy z okresu II Wojny Światowej.
Looney Tunes: Acme Arsenal oferuje znakomitą rozrywkę zarówno jednemu użytkownikowi, jak i parze – właśnie dlatego zaimplementowano tryb kooperacji. W wersji niniejszej gry dla Xboxa 360 ten ostatni pozwala bawić się na wspólnym ekranie lub za pośrednictwem internetowego systemu Xbox Live. Dodatkowo posiadacze „trzystasześćdziesiątek”, wyposażeni w odpowiednie ekrany, oglądają wielobarwną oprawę graficzną w rozdzielczości HD.

Rozmiar: 6.74 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop