MadWorld torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

PlatinumGames ( producent )
SEGA ( wydawca )
CD Projekt ( dystrybutor PL )

gry akcji ( TPP )

10 marca 2009 ( światowa data premiery )
03 kwietnia 2009 ( data wydania w Polsce )
20 marca 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
10 marca 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

MadWorld to brutalna gra akcji, stylem graficznym nawiązująca chociażby do komiksów z serii Sin City. Wcielamy się w postać osiłka Jacka, efektownie rozprawiając się z napotykanymi przeciwnikami.

MadWorld to trójwymiarowa gra akcji, w której bierzemy udział w walkach ulicznych, pokonując przeciwników z wykorzystaniem wielu różnych narzędzi mordu. Pieczę na tym produktem sprawowały tak znane osobistości jak Shigenori Nishikawa (vide Resident Evil 4 i Time Crisis) czy Atsushi Inaba (Viewtiful Joe, Okami i God Hand).

Jednym z głównych elementów, odróżniających omawiany produkt od innych gier z tego gatunku, jest bardzo nietypowa oprawa wizualna. W wyraźny sposób nawiązuje ona do stylu graficznego, znanego chociażby z komiksów z serii Sin City. Kolorystyka jest więc czarno-biała, a jedyną dodatkową barwę stanowi czerwień, symbolizująca rozbryzgującą się krew.

Właściwa rozgrywka wyróżnia się między innymi za sprawną ogromnej brutalności toczonych starć. Mamy okazję wcielić się w postać osiłka o imieniu Jack, bezpardonowo rozprawiającego się w nieprzyjaciółmi. Bohater ten dysponuje bogatym zestawem ciosów – oprócz standardowych uderzeń pięścią oraz kopniaków są to między innymi różnego rodzaju chwyty. Złapanych przeciwników zazwyczaj ciska się w stronę pobliskich obiektów.

MadWorld cechuje się sporą interaktywnością otoczenia, co sprzyja wykonywaniu efektownych egzekucji. Wiele przedmiotów można również podnosić i rzucać w stronę niczego niespodziewających się wrogów. Mowa tu między innymi o koszach na śmieci czy wyrywanych z ziemi znakach drogowych. Jack wykorzystuje również taką broń, jak chociażby kij baseballowy czy łom. Na szczególną uwagę zasługuje ponadto piła łańcuchowa, którą na stałe można przymocować sobie do dłoni, celem sprawniejszej eliminacji oponentów.

Zabawa wzbogacana jest między innymi poprzez zastosowanie szeregu prostych mini-gier. Są to przede wszystkim zmagania czasowe, w których należy wyeliminować jak największą liczbę przeciwników. Nie zabrakło też jednak bardziej unikatowych form rozrywki, jak chociażby zabaw nawiązujących do baseballu. Rola gracza w tym przypadku polega na odbijaniu lecących w jego stronę osób i celowaniu w specjalną tarczę.

http://gry.wp.pl/gry/madworld-wii,13352,info,0.html
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11565

Rozmiar: 3.45 GiB

sprawdź horoskop