Monster Hunter Freedom Unite torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Capcom ( producent )

Capcom ( wydawca )

gry akcji ( cRPG )

27 marca 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )

26 czerwca 2009 ( Europejska data premiery )

23 czerwca 2009 ( data premiery w USA )

PSP

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 UMD

tryb multiplayer: Wi-Fi

wymagania wiekowe: 12+

wersja językowa:angielska

wykorzystuje: karta pamięci 32 MB

Monster Hunter Portable 2nd G jest ulepszoną wersją wydanej na PSP w 2007 roku gry Monster Hunter Freedom 2. Stanowi ona połączenie elementów cRPG z wartką akcją.

Monster Hunter Portable 2nd G jest ulepszoną wersją wydanej na PSP w 2007 roku gry Monster Hunter Freedom 2. Stanowi ona połączenie elementów cRPG z wartką akcją. Podobnie jak cała seria, tak i ta część odniosła niezwykły sukces w Japonii, ojczyźnie jej developera – już w pierwszym tygodniu gra sprzedała się tam w ilości ponad miliona egzemplarzy.

Ponownie wcielamy się w nieustraszonego łowcę potworów, który podejmuje się wielu zadań, jak zbieranie konkretnych roślin czy zabijanie wybranych kreatur. Wszystko odbywa się w rozbudowanym, otwartym, zrealizowanym z dużym rozmachem świecie. Za wykonanie odpowiedniej ilości misji, nasz bohater otrzymuje kolejną rangę, a wraz z nią dostęp do nowych zadań. Do każdego typu potwora trzeba podchodzić w inny sposób – często obmyślać należy taktykę eksterminacji.

W stosunku do Monster Hunter Freedom 2 jego odświeżona wersja została wzbogacona o nowe poziomy, zadania, potwory i wiele innych niespodzianek dla wytrwałych łowców. Warto nadmienić, że do 2nd G możemy przenieść nasze statystyki z MHF2. Wchodzi w to także nasz bohater, którego podobnie jak tam, tak i tutaj możemy personalizować – zmieniać jego wygląd, fryzurę, a nawet głos.

Screeny:

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6920

Rozmiar: 764.13 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop