MotoGP 10-11 [ENG] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

MotoGP 10-11

wyścigi ( motocyklowe ) / symulacje
15 marca 2011 ( światowa data premiery )
18 marca 2011 ( data wydania w Polsce )
18 marca 2011 ( Europejska data premiery ) (PAL)
15 marca 2011 ( data premiery w USA ) (NTSC)
tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: LAN / Internet / split screen
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9911

Drugie podejście studia Monumental Games do wyścigowej serii MotoGP. Tym razem twórcy gry postanowili dać graczom większą swobodę w wyborze pomiędzy realistycznym a bardziej zręcznościowym modelem jazdy superszybkimi motocyklami.

MotoGP 10/11 to czwarta z rzędu odsłona symulatora wyścigów motocyklowych wydana przez firmę Capcom, korzystająca z oficjalnej licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata. Dewelopingiem gry ponownie zajęło się studio Monumental Games, obiecując znaczący progres w porównaniu z wcześniejszą odsłoną cyklu. Wydawca pozostał także wierny pomysłowi bezpłatnego dodatku typu DLC, zawierającego dane o zawodnikach, zespołach i motocyklach z sezonu 2011.

Podobnie jak w poprzedniej części serii rozgrywka w MotoGP 10/11 bazuje na kilku trybach zabawy. Za najważniejszy uznać można „karierę”, w której gracze mają możliwość nabrać doświadczenia, przechodząc przez kolejne klasy wyścigowe aż do najbardziej prestiżowej „800”. W trybie tym rywalizacja na torze stanowi tylko jeden z elementów. Równie ważne jak umiejętności prowadzenia motocykla jest skuteczne zarządzanie zespołem, ustalanie najlepszych strategii czy wprowadzanie zmian w ustawieniach maszyny.

Gracze mają możliwość dostosowania modelu jazdy do własnych upodobań. Mniej obeznani oraz preferujący bardziej zręcznościową zabawę mogą skorzystać z szeregu automatycznych rozwiązań. Z kolei miłośnicy realistycznych symulacji mają okazję przejąć pełną kontrolę nad pracą różnych podzespołów motocykla.

Poza trybem „kariery” twórcy gry zadbali także o klasyczne „mistrzostwa świata” oraz krótkie „próba czasowa” i „wyzwanie”. Nowością w serii jest możliwość wspólnej zabawy z drugim graczem przy wykorzystaniu podzielonego ekranu. Nie zabrakło też opcji wyścigów wieloosobowych, w których za pośrednictwem sieci Internet może brać udział nawet 20 uczestników.

W porównaniu do wcześniejszej odsłony cyklu MotoGP deweloper wprowadził szereg zmian w silniku fizycznym, mających na celu spotęgowanie wrażenia prowadzenia prawdziwego motocykla wyścigowego. Poprawie uległa również strona wizualna gry, dzięki czemu wirtualne tory mają nie tylko kształty swoich rzeczywistych odpowiedników, ale również prezentują się bardziej autentycznie.

Podobnie jak w przypadku MotoGP 09/10 wydawca zdecydował się umożliwić graczom skorzystanie z danych o zawodnikach, zespołach i motocyklach z dwóch sezonów wyścigowych. Domyślnie są to informacje z sezonu 2010. Bezpłatnie można jednak pobrać dodatek typu DLC z danymi aktualnymi dla sezonu 2011.

BRAK AP2.5

Rozmiar: 6.86 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop