Naruto Ultimate Ninja Heroes 2 The Phantom Fortress [USA] [PSP] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2 – The Phantom Fortress

producent: Cyberconnect2
wydawca: Namco Bandai
kategoria: zręcznościowe / walki

Data Premiery:
Europa: 11 lipca 2008
Polska: obecnie brak planów wydania
USA: 24 czerwca 2008

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: Wi-Fi | liczba graczy: 1-6
wymagania wiekowe: 12+

nośnik: 1 UMD
Wykorzystuje:
karta pamięci 32 MB.
  wersja językowa:
angielska

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 2 – The Phantom Fortress jest kontynuacją gry, wydanej w 2007 roku. Sequel także powstał na podstawie bardzo popularnej mangi autorstwa Masashi Kishimoto, która doczekała się również ekranizacji w postaci serialu anime. Opowiada historię nastoletniego ninja Naruto Umazaki, noszącego w swym ciele zapieczętowaną duszę Lisiego Demona. Tworzeniem gry zajęło się studio CybeConnect2, znane już z innych gier o przygodach młodych wojowników z Ukrytej Wioski Liścia.

Konstrukcja zabawy nie uległa znaczącym modyfikacjom w stosunku do części pierwszej. Podobnie jak poprzednio otrzymujemy możliwość walki zarówno samemu jak i w zespole, którego skład wcześniej ustalamy. Wyboru tego dokonujemy spośród dwudziestu postaci. Oczywiście każda z nich posiada techniki walki, w tym również jutsu, niedostępne dla pozostałych. Nie zaszło też zbyt wiele zmian w głównej atrakcji, czyli potyczkach – oprócz rzucania shurikenami czy wykonywania zwykłych i wzmocnionych ataków, możemy korzystać ze specjalnych technik jutsu wymagających energii chakra. W czasie gry możemy znaleźć też specjalne przedmioty, takie jak na przykład bardziej śmiercionośne shurikeny, których ilość jest jednak ograniczona.

Największą nowością w The Phantom Fortress jest dodanie trybu Mugenjo. Naszym zadaniem jest w nim przemierzanie kolejnych poziomów stupiętrowej wieży, która pewnego dnia spadła na Wioskę Ukrytego Liścia. Na każdym z poziomów musimy wybrać jedno z kilku dostępnych wyzwań, któremu chcemy stawić czoła, aby mów udać się wyżej.

W trybie multiplayer możemy zarówno współpracować z innymi graczami jak i z nimi rywalizować za pośrednictwem Wi-Fi. Do zabawy wieloosobowej także i w tej odsłonie wystarczy tylko jeden dysk UMD.

Rozmiar: 815.77 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop