Pierwszy film śledczy o tragedii Smoleńskiej *2011*[WebRip.XviD] [PL] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Emisja: 2011
Reżyseria: Anita Gargas
Scenariusz: Anita Gargas

Anita Gargas, dziennikarka telewizyjna, autorka programu Misja Specjalna, usuniętego z ramówki telewizji publicznej, jest autorką dokumentu o katastrofie prezydenckiego samolotu. Była z ekipą filmową w Smoleńsku i okolicach, aby dotrzeć do ludzi, którzy mogli coś powiedzieć o katastrofie.
Nie wszyscy świadkowie chcieli mówić przed kamerą. Dziennikarka posługiwała się wtedy ukrytą kamerą. Dokument Anity Gargas powstał po ogłoszeniu raportu MAK i jest rodzajem polemiki z tym raportem. W filmie znalazły się niepublikowane dotąd zdjęcia dotyczące tragedii w Smoleńsku.
Po tym filmie dużo trudniej będzie kłamać. Jesteśmy na drodze do prawdy – tak ocenił wartość dokumentalną filmu Jarosław Kaczyński po obejrzeniu "10.04.10" na pokazie premierowym w warszawskim kinie Palladium.
Po tym, kiedy ten film zostanie pokazany w całym kraju, będzie pokazany setkom, a może nawet milionom Polaków, kłamać będzie nieporównanie trudniej – powiedział Jarosław Kaczyński.
Wdowa po Podsekretarzu Stanu w Ministerstwie Kultury, śp. Tomaszu Mercie, który zginął w katastrofie, Magdalena Merta, powiedziała: Ten film posłuży też w takim zupełnie technicznym sensie w śledztwie – my i nasi mecenasi będziemy zadawać prokuraturze pytania, co zrobili z materiałem dowodowym, z zeznaniami tych ludzi, którzy się na tym filmie pojawiają. Tych zeznań w aktach nie ma. Tych ludzi nie pytano, albo też ich wypowiedzi zupełnie pomijano.

Format : AVI
Format/Info : Audio Video Interleave
File size : 933 MiB
Duration : 1h 19mn
Overall bit rate : 1 652 Kbps

Video

Format : MPEG-4 Visual
Codec : XviD
Duration : 1h 19mn
Bit rate : 1 479 Kbps
Width : 854 pixels
Height : 480 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Resolution : 24 bits
Writing library : XviD 1.2.1 (UTC 2008-12-04)

Audio

Format : MPEG Audio
Format profile : Layer 3
Codec : MP3
Bit rate : 160 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 44.1 KHz
Resolution : 16 bits

Rozmiar: 933.48 MiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop