Sakura Wars: So Long, My Love torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Sakura Wars: So Long, My Love

RED Entertainment ( producent )
NIS America ( wydawca )
cRPG ( taktyczna ) / strategiczne ( turowa )
07 czerwca 2005 ( światowa data premiery )
23 marca 2010 ( data premiery w USA ) (NTSC)

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
nośnik: 1 DVD9 (Dual Layer)
uwagi: wymagana konsola przerobiona chipem

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=L2PrFdwMgoA
Info: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14414

Opis:
Gra role-playing, koncentrująca się na bitwach rozgrywanych w systemie turowym.

Sakura Wars to bardzo popularna w Japonii seria taktycznych, turowych gier role-playing. So Long, My Love to pierwsza część sagi, która ukazała się poza granicami Kraju Kwitnącej Wiśni.

Akcja gry toczy się w Nowym Jorku w latach dwudziestych ubiegłego stulecia. Gracz wciela się w rolę Shinjiro Taiga, młodzieńca, który przybywa do Ameryki by poprowadzić lokalny oddział do walki z armią demonów.

Po raz pierwszy w historii serii możemy swobodnie zwiedzać świat gry. Poruszamy się po mapie Nowego Jorku, wybierając docelowe miejsce, w które ma udać się nasza drużyna. Po wskazaniu lokacji zostajemy przenoszeni do w pełni trójwymiarowego świata, w którym możemy rozmawiać z napotkanymi postaciami, kupować ekwipunek czy też przyjmować zadania. Interakcję ze światem wzbogaca system LIPS (który wymaga byśmy w określonych momentach nacisnęli odpowiedni przycisk, albo szybko podjęli decyzję), jak również możliwość robienia zdjęć. Najważniejszą częścią zabawy jest jednak rozbudowany system walki. Podczas każdej z rund możemy poruszać się, łączyć ataki w serie combosów, wykonywać specjalne ciosy oraz wykorzystywać techniki obronne. Działanie każdej z postaci ograniczone jest tylko do liczby posiadanych punktów ruchu. Dodatkowym urozmaiceniem jest wprowadzenie bitew powietrznych.

Gra ukazała się w Japonii w 2005 roku w wersji na PlayStation 2, więc nie imponuje jakością wykonania. Wszystko jest jednak starannie dopracowane, a elementy dwuwymiarowe zostały tradycyjnie zaprojektowane przez znanego artystę mangowego Kosuke Fujishima, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Rozmiar: 4.42 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop