Space Channel 5 Special Edition torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

SEGA ( producent )
Agetec Inc. ( wydawca )

zręcznościowe ( muzyczna )

18 listopada 2003 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
30 czerwca 2009 ( Europejska data premiery ) (PAL)
18 listopada 2003 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Zestaw składający się z dwóch części kultowej gry tanecznej. Przystępujemy do serii mniej lub bardziej skomplikowanych pojedynków, wciskając kolejne klawisze zgodnie z pojawiającymi się na ekranie wskazówkami.

Ciekawy zestaw, w skład którego wchodzą dwie pierwsze części tej gry. Space Channel 5 początkowo powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Dreamcast i miał stanowić odpowiedź na wydanego przez Sony Parappa the Rapper. Z czasem jednak obie części zostały przeniesione na PS2. Można więc stwierdzić, iż bezpośrednimi konkurentami tych gier tanecznych stały się takie produkcje jak Dance Dance Revolution, czy Britney’s Dance Beat.

W przeciwieństwie do wielu innych tytułów z tego gatunku, w których zazwyczaj skupialiśmy się wyłącznie na tańcu, tym razem zadbano o pełnoprawny i przy tym dość zabawy wątek fabularny. Główna bohaterka Space Channel 5 to 19-letnia Ulala. Pracuje ona dla tytułowej stacji telewizyjnej, próbując przygotować materiał o tajemniczej rasie Morolian. Okazuje się, iż Obcy mają niecne zamiary, a jedynym sposobem na wypędzienie ich z galaktyki jest… wygrywanie turniejów tanecznych! Co więcej, Ulala może liczyć na pomoc swoich przyjaciół, wśród których nie zabrakło doskonale znane miłośnikom dynamicznych rytmów Michaela Jacksona.

Podstawowe założenia rozgrywki pozostają w zgodzie z tym co mają do zaoferowania inne gry z tego gatunku. Naszym zadaniem jest wciskanie odpowiednich przycisków w rytm muzyki. Klawisze kierunkowe odpowiadają w tym przypadku za ruch. Wybrane przyciski joypada pozwalają z kolei likwidować znajdujących się na planszy Obcych. Kluczowy punkt zabawy stanowi oczywiście bezbłędne zgranie wykonywanych ruchów z ukazywanymi na ekranie poleceniami. W nagrodę za swoje osiągnięcia odblokowujemy nowe plansze, a także inne bonusy. Mogą to być na przykład ciekawsze piosenki, czy też nowe stroje dla głównej bohaterki oraz jej przyjaciół.

Druga część gry, z którą również można się zapoznać ma do zaoferowania wiele zupełnie nowych elementów rozgrywki. Na uwagę zasługuje między innymi niezależny od kariery tryb Dance Off, w jeszcze większym stopniu nastawiony na możliwość odkrywania kolejnych sekretów. Gracz ma tu do pokonania aż 100 poziomów. Każdy kolejny etap wymaga przy tym wykazywania coraz to większej precyzji. Opisywany zestaw posiada także symboliczny multiplayer. Polega to na tym, iż gracze mogą dzielić się obowiązkami. Jedna z osób wykonuje więc ruchy, a druga likwiduje Obcych. Wizualnie gra prezentuje się bardzo dobrze, przy czym z oczywistych względów lepiej wypada tu sequel. Toczone przez nas taneczne bitwy urozmaicone są ładnie animowanymi tłami, a także ciekawymi efektami specjalnymi. Na wyrazy uznania zasługuje także szeroki wachlarz dostępnych melodii, pojawiających się w kolejnych etapach kariery.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8149
http://img715.yfrog.com/img715/776/wszyscy.gif

Rozmiar: 1.17 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop