Star Trek (2009) [TS.Xvid] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

produkcja: Niemcy , USA gatunek: Akcja, Sci-Fi

data premiery: 2009-05-08 (Polska) , 2009-04-06 (Świat)

reżyseria J.J. Abrams scenariusz Alex Kurtzman , Roberto Orci zdjęcia Daniel Mindel muzyka Michael Giacchino czas trwania: 126 dyst.: United International Pictures Sp z o.o.

Film „Star Trek” to opowieść o początkach największej przygody wszech czasów, to niezwykła historia podróży młodej załogi na pokładzie statku kosmicznego U.S.S. Enterprise. W czasie tej wyprawy wypełnionej akcją, humorem, ale też i walką z czającym się w kosmosie niebezpieczeństwem, młodzi rekruci muszą znaleźć sposób na powstrzymanie zagrażającego ludzkości zła.

Losy galaktyki znajdują się w rękach Jamesa Kirka (Chris Pine), wiecznie spragnionego przygód chłopaka z Iowa, oraz Spocka (Zachary Quinto), którego wychowało społeczeństwo odrzucające wszelkie emocje. Żywioł i rozum. Instynkt i rozsądek. To niezwykłe partnerstwo będzie jedyną siłą, która ocali załogę przed niewyobrażalnym niebezpieczeństwem i pozwoli dotrzeć tam, gdzie nikt inny nie miał odwagi.

Film „Star Trek” wyreżyserował J.J. Abrams („Zagubieni”, „Mission: Impossible III” któremu udało się dobrze znaną startrekową konwencję zmienić w nowoczesne, widowiskowe kino akcji.

Star.Trek.TS.XviD-Lindoff

Release Date..: 09/05/09 Source……: CAM

Retail Date…: xx/xx/xx Genre…….: Sci-Fi

Audio Bitrate.: 128 kbps Audio Codec.: MP3

Video Bitrate.: 1566 kbps Video Codec.: XviD

Runtime…….: 01:54:24 Resolution..: 704×336

Language……: English Subtitles…: English

Rozmiar: 1.35 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop