Unlimited SaGa torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Unlimited Saga

Square-Enix ( producent )
Square-Enix / Eidos ( wydawca )

cRPG ( jRPG )

17 czerwca 2003 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
31 października 2003 ( Europejska data premiery ) (PAL)
17 czerwca 2003 ( data premiery w USA ) (NTSC)

Unlimited SaGa to tytuł ,stworzony przez studio Square Enix, odpowiedzialne za Final Fantasy – najpopularniejszą serię konsolowych RPG na świecie. Nietrudno się domyślić, że nowe dzieło Japończyków także reprezentuje gatunek gier fabularnych.

Unlimited SaGa to tytuł ,stworzony przez studio Square Enix, odpowiedzialne za Final Fantasy – najpopularniejszą serię konsolowych RPG na świecie. Nietrudno się domyślić, że nowe dzieło Japończyków także reprezentuje gatunek gier fabularnych.

Historia została podzielona na siedem niezwiązanych ze sobą wątków. Każdy z nich przechodzimy inną postacią, która w introdukcji przedstawia swoje pochodzenie i cel, jaki zamierza osiągnąć w krainie fantasy. Stykamy się zatem z Kurtem, młodym poszukiwaczem przygód, Laurą, która niegdyś trudniła się korsarstwem czy też z wynalazcą o imieniu Mythe. Wszystkie persony mają własny pogląd na świat, toteż warto samemu poznać charakter każdej z nich.

Rozgrywkę zawsze zaczynamy w niewielkim mieście, gdzie standardowo występuje chata kowala, sklepik magiczny, jak również gildia, w której czekają na nas nowe zadania. Wraz z postępami w grze odsłaniamy następnych lokacje, uzyskując tym samym dostęp do kolejnych wyzwań. Esencją zabawy jest potyczka z napotkanymi bestiami i ludzkimi adwersarzami. Warto tu dodać, że w walce nie jesteśmy osamotnieni, gdyż możemy skorzystać z pomocy swojej drużyny. Zespół ten kompletujemy z mieszkańców miasta, a także z napotkanych NPC-ów. W skład naszej wesołej kompanii może wejść maksymalnie ośmiu bohaterów. Prócz przewagi liczebnej nad oponentem zyskujemy także możliwość wyprowadzania grupowych combosów, które w odróżnieniu od indywidualnych uderzeń, zostawiają mocniejszy ślad w pamięci i skórze przeciwników. Bitwy toczą się w systemie turowym, gdzie na jedną stronę konfliktu przypada pięć akcji, po wykonaniu których ruch przechodzi na wroga.

Po pokonanych osobnikach dziedziczymy przydatne przedmioty, zyskując ponadto punkty doświadczenia, które bezpośrednio przekładają się na rozwój naszych umiejętności. Wśród nich warto zwrócić uwagę na ataki specjalne, które możemy ulepszać do piątego poziomu. Ciekawie przedstawia się również oprawa graficzna, a zwłaszcza mariaż efektów 2D i 3D, który dostrzec można w przerywnikach filmowych, stylizowanych na komiksy.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7181
http://i33.tinypic.com/1z6a79z.jpg

Rozmiar: 2.11 GiB

sprawdź horoskop sprawdź horoskop