Wanted Weapons of Fate [ENG] torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

INFO:

Tytuł Gry: Wanted: Weapons of Fate (2009) XBox360
Data Premiery: 24-03-2009
Produkcja: Grin / Warner Bros Interactive
Platforma: XBox360
Gatunek: gry akcji ( TPP )

Opis: Dynamiczna gra akcji, bazująca na filmie pod tym samym tytułem. Jako profesjonalny zabójca angażujemy się w liczne walki, pokonując wrogów z wykorzystaniem wielu efektownych ruchów.
Wanted to dynamiczna gra akcji, bazująca zarówno na filmie pod tym samym tytułem, jak i komiksach. Tytuł jest dziełem studia developerskiego Grin, czyli autorów popularnej serii Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter.
Fabuła gry stanowi kontynuację wydarzeń przedstawionych w kinowej produkcji. Gracz wciela się w postać byłego księgowego Wesley’a Gibsona, mężczyzny wciągniętego w szeregi bractwa zabójców. W trakcie rozgrywki główny bohater podejmuje się wielu ryzykownych zadań, dowiadując się interesujących faktów na temat bractwa, do którego został zrekrutowany, jak również docierając do nowych informacji na temat swojego ojca.
Właściwa zabawa opiera się w głównej mierze na walce z pojawiającymi się na ekranie wrogami, przy czym mowa tu zarówno o efektownych zmaganiach wręcz jak i wymianie ognia z wykorzystaniem broni palnej. Autorzy wyposażyli grę w opcję spowolnienia czasu, co podnosi poziom widowiskowości zmagań. Możliwe jest również wystrzeliwanie podkręconych pocisków, podobnie jak ma to miejsce w przeboju ze srebrnego ekranu.

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11839

Rozmiar: 5.74 GiB

sprawdź horoskop