X-Men Legends torrent, chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Raven Software ( producent )
Activision Blizzard ( wydawca )
Licomp Empik Multimedia ( dystrybutor PL )

gry akcji ( cRPG )

22 września 2004 ( światowa data premiery )
26 listopada 2004 ( data wydania w Polsce )
08 października 2004 ( Europejska data premiery ) (PAL)
22 września 2004 ( data premiery w USA ) (NTSC)

X-Men Legends to gra z gatunku action-RPG, będąca idealną propozycją dla miłośników komiksowych czy animowanych przygód Mutantów. Podobnie jak w większości scenariuszy serii, główne zadanie polega na powstrzymaniu złowrogiego Magneto.

X-Men Legends to gra z gatunku action-RPG, będąca idealną propozycją dla miłośników komiksowych czy animowanych przygód Mutantów. Podobnie jak w większości scenariuszy serii, główne zadanie polega na powstrzymaniu złowrogiego Magneto. Ów osobnik planuje użyć swoich magnetycznych mocy do przeniesienia Ziemi w głąb galaktyki i przez to pogrążyć niebieską planetę w wiecznej zimie. W takich warunkach atmosferycznych przetrwają tylko najsilniejsi, zaś gatunek ludzki z pewnością wyginie. Zespół X-Men musi za wszelką cenę powstrzymać szalonego mutanta, zanim będzie za późno…

Podczas rozgrywki kontrolujemy drużynę czterech X-Menów, wybranych dowolnie spośród 15 (Wolverine, Gambit, Storm, Cyclops, Gambit, Nightcrawler, etc.). Każdy mutant posiada unikatowe charakterystyki i moce, które przydają się w różnych sytuacjach. Oprócz standardowych punktów życia, musimy także zwracać uwagę (i regenerować) współczynnik mocy danej postaci, gdyż jeśli ten wskaże 0, wykorzystanie ataków specjalnych staje się niemożliwe. Kolejne potyczki z wysłannikami Magneto przynoszą X-Menom cenne punkty doświadczenia, dzięki którym awansują na kolejne poziomy i dysponują jeszcze większą siłą. Gracze w dowolnej chwili mogą również „przełączać” się między prowadzonymi bohaterami.

Zmagania prowadzone są w pełni trójwymiarowym i interaktywnym (niemal każdy obiekt może zostać zniszczony w wyniku walki) środowisku. Modele postaci wykonano poprawnie, natomiast bardzo efektownie prezentuje się efekt wykorzystania mocy poszczególnych X-Menów (najlepiej pod względem oprawy wypada jednak wersja gry na Xboxa). Twórcy X-Men Legends szczycą się również ponad 40 filmowymi wstawkami, posuwającymi fabułę naprzód. Co więcej, sukcesy w grze pozwalają na odblokowanie rozmaitych bonusów (nowe stroje, sekrety, itp.).

http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=3840
http://i33.tinypic.com/1z6a79z.jpg

Rozmiar: 2.02 GiB

sprawdź horoskop